Выполните деление 1) -100:25; 2) -56:(-8); 3) 99:(-3); 4) -78:(-6)


Ответы на вопрос

Отвечает Рязанова Ольга.

Відповідь:

1) -100÷25= -4

2) -56÷(-8)= 7

3) 99÷(-3)= -33

4) -78÷(-6)= 13

виконала звичайне ділення, а з знаками використала принцип:

+ на + буде +

- на - буде +

- на + буде -