Два точкових заряди 4*10^-9 і 3*10^-8 Кл знаходиться в ВВАКУМІ на відстані 64 см один від одного.

Яка сила взаємодії між зарядами? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Енот Енот.

Ответ:

Объяснение:

q1 = 4*10^-9 Кл

q2 =  3*10^-8 Кл

r =  64 см = 0.64 м

к = 9*10^9 Н*м^2 / Кл^2

F = ?

По закону Кулона

F = k * Iq1I * Iq2I / r^2 =

= 9*10^9 * I4*10^-9I * I3*10^-8I / 0.64^2 = 2.6 микро Ньютон