два цвіркуни стрибають в одному напрямку. довжина стрибку одного з них дорівнює 20 см, а другого -

30 см. на якій епцменьшій відстані від спільного місця сарту їх зупинки збігаються?

Ответы на вопрос

Отвечает Мукосеев Илья.

Ответ:Розкладемо на прості множники 72 і 96

72 = 2* 2 *2 *3* 3

96 = 2* 2* 2 *2* 2* 3

Виберемо в розкладанні меншого числа  множники, які не ввійшли в розкладання  -3   додамо ці множники в розкладання більшого числа

2 , 2 , 2 , 2 , 2 , 3 , 3

НСК (72, 96) = 2* 2 *2 *2* 2 *3* 3 = 288

На відстані 288 мм  їх зупинки збігатимуться

Пошаговое объяснение: