1)два цвіркуни стрибають в одному напрямку довжина стрибка одного з них дорівнює 15 см а інші 20 см

на який найменший відстані від спільного місця старту зупинка зберігаються? 2)для учнів декількох класу потрібно 54 зошити в лінійку і 81 зошити в клітинку та розділу їх ніж учнями порівну Скільки учнів у цьому класі якщо їх більше ніж 17

Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.

1)Розкладемо на прості множники 72 і 96

72 = 2* 2 *2 *3* 3

96 = 2* 2* 2 *2* 2* 3

Виберемо в розкладанні меншого числа  множники, які не ввійшли в розкладання  -3   додамо ці множники в розкладання більшого числа

2 , 2 , 2 , 2 , 2 , 3 , 3

НСК (72, 96) = 2* 2 *2 *2* 2 *3* 3 = 288

На відстані 288 мм  їх зупинки збігатимуться

2)27