Користуючись основною властивістю пропозиції,можна з відношень 16/4 і 8/2 скласти пропозицію .


Ответы на вопрос

Отвечает Умеренков Никита.

Відповідь:16/4=8/2; 16×2=4×8; 32=32

Покрокове пояснення: