Знайди значення виразу 14,3-(а+2,3), якщо а=-4,7


Ответы на вопрос

Отвечает Пономаренко Вадим.

14,3 - (a + 2,3) = 14,3 - ( - 4,7 + 2,3 ) = 14,3 - 2,3 + 4,7 = 12 + 4,7 = 16,7