3. Знайдіть площу круга, якщо його радіус дорівнює 5 см.​ ссрроооччнооо


Ответы на вопрос

Отвечает На Миша.

Ответ:

S=πR^2=3.1*5^2=3.1*25=77.5cм^2

Пошаговое объяснение: