один потяг завантажили 1200 т зерна, а в другий - 950 т. У першому потягу було на 5 вагонів більше,

ніж у другому. Скільки вагонів було в кожному потягу, якщо в кожний вагон навантажили зерне порiвну?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Андрей.

Відповідь:

У першому потягу було 24 вагони, а у другому потягу - 19 вагонів.

Покрокове пояснення:

1) В перший потяг завантажили 1200 т зерна, а в другий потяг - 950 т. Таким чином у перший потяг завантажили на 1200 - 950 = 250 т зерна більше ніж у другий.

2) У першому потягу було на п'ять вагонів більше, ніж у другому. Відповідно у один вагон можна завантажити 250 / 5 = 50 т зерна ( оскільки в кожний вагон навантажили однакову кількість зерна ).

3) У першому потягу було 1200 / 50 = 24 вагони.

У другому потягу було 950 / 50 = 19 вагонів.