На деякій ділянці 820 рейок довжиною 6 м кожна потрібно замінити рейками довжиною 8 м.Скільки рейок

довжиною 8 м слід взяти?

Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Стас.

Ответ:

615 рейок

Пошаговое объяснение:

1) знаходимо загальну довжину, яку складають 820 рейок по 6 м

820*6= 4920 м.

2) Визначаємо необхідеу кількість рейок по 8 м, розділивши загальний метраж на 8:

4920:8=615 (р.)

Вілповідь: потрібно 615 рейок по 8 м

Отвечает Матрохин Сергей.

Ответ: 615 рейок

Пошаговое объяснение:

1) знаходимо загальну довжину, яку складають 820 рейок по 6 м

820*6= 4920 (м)-загальна довжина рейок;

2) Визначаємо необхідеу кількість рейок по 8 м, розділивши загальний метраж на 8:

4920:8=615 (р.)-необхідна кількість.

Вілповідь: потрібно 615 рейок по 8 м


Удачи)