Студентка Наталка раз на місяць їздить із міста, де навчається Е університеті, до села, у якому

проживають її батьки. Квиток на авто- бус в один бік коштує 355 грн. Скільки грошей витратила студентка за рік на поїздки додому, якщо відомо, що в липні та серпні дівчина була на канікулах удома? Збільш кож​

Ответы на вопрос

Отвечает Жидких Вадим.

Відповідь:

Наталка на проїзд витрачає 21300 грн

Покрокове пояснення:

1) 355+355= 710(грн) за 1 день ( або до міста та із міста);

В 1 році 12 місяців -2 місяці канікул і це 10. В 1 місяці 30 днів отже=

2) 710*30=2130(грн) - витрачає наталка за місяць на проїзд;

3) 2130*10=21300 (грн) витрачає на рік Наталка на проїзд.

Відповідь: Наталка на проїзд витрачає 21300 грн