2.Знайти корінь рівняння : 1) 4,7 + х= 4,18. 2) у- 6,89= -23,04.


Ответы на вопрос

Отвечает Borisov Maks.

1) 4,7 + х = 4,18.

    х = 4,18 - 4,7.

    х = - 0,52.

Відповідь: х = - 0,52.

2)  у - 6,89 = - 23,04.

    у = 6,89 + ( - 23,04 ).

    у = - 16,15.

Відповідь: у = - 16,15.

________________________________________________________

p.s.

    Сподіваюсь,

                     що допомогла Вам))

________________________________________________________

Якщо зможете відмітити мою відповідь як найкращу, буду дуже вдячна Вам, але це Ваше рішення, робити чи ні )))

Отвечает Дубатовка Максим.

Ответ:

1. 4,7+х=4,18

х=4,18-4,7

х=-0,52.

2.у-6,89=-23,04

у=-23,04+6,89

у=-16,15.

Пошаговое объясние:

По правилу решения уравнений: переносим в правую часть известное с противоположным знаком и решаем.