На відстані 205 км одна від ОДНОЇ Д вантажівки вирушили одночасно в різних напрямках зі швидкістю

72 км/год і 80 км/год. Яка була відстань між вантажів- ками через 3 год руху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянов Никита.

Ответ:

відповідь 661 км

Пошаговое объяснение:

72*3=216

80*3=240

216+240=456

456+205=661

Відповідь: через 3 години дві вантажівки будуть на відстані 661 км.