Розв'язати рівняння 6х=28-х9х-26=30-5х7-3х=6х-565(х-4)=х+89-7(х+3)=5-6х​


Ответы на вопрос

Отвечает Щелчкова Варя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. 6x = 28 - x

Додавши x до обох сторін, отримаємо:

6x + x = 28

Спрощуючи, отримуємо:

7x = 28

Поділивши обидві сторони на 7, отримаємо:

х = 4

Тому розв’язком рівняння є x = 4.

2. 9x - 26 = 30 - 5x

Додавши 5x і 26 до обох сторін, отримаємо:

9x + 5x = 30 + 26

Спрощуючи, отримуємо:

14x = 56

Розділивши обидві сторони на 14, отримаємо:

х = 4

Тому розв’язком рівняння є x = 4.

3. 7 - 3x = 6x - 56

Додавши 3x до обох сторін, отримаємо:

7 = 9x - 56

Додавши 56 до обох сторін, отримаємо:

63 = 9x

Розділивши обидві сторони на 9, отримаємо:

х = 7

Тому розв’язком рівняння є x = 7.

4. 5(x - 4) = x + 8

Розгорнувши ліву частину рівняння, отримаємо:

5x - 20 = x + 8

Віднімаючи x з обох сторін, отримуємо:

4x - 20 = 8

Додавши 20 до обох сторін, отримаємо:

4x = 28

Розділивши обидві сторони на 4, отримаємо:

х = 7

Тому розв’язком рівняння є x = 7.

5. 9 - 7 (x + 3) = 5 - 6x

Розподіливши знак мінус у лівій частині рівняння, отримаємо:

9 - 7x - 21 = 5 - 6x

Спрощуючи, отримуємо:

-7x - 12 = -6x - 4

Віднімаючи -6x з обох сторін, отримуємо:

-7x + 6x - 12 = -4

Спрощуючи, отримуємо:

-x - 12 = -4

Додавши 12 до обох сторін, отримаємо:

-x = 8

Помноживши обидві сторони на -1, отримаємо:

х = -8

Отже, розв’язком рівняння є x = -8.