Для фарбування витратили 3,6кг фарби вартістью 4,25грн. За кілограм, а для фарбування стільців

2,4кг фарби вартістью 5,75грн.за кілокрам.Витрати на який з видів фарби було більші і на скільки? Пжжжж памогите

Ответы на вопрос

Отвечает Хозяшева Ксюша.

Відповідь:

на парти використали - 3,6 кг

за кг - 4,25 грн

стільці - 2,4 кг

за кг- 3,75 грн

РОЗВ‘ЯЗАННЯ

3,6 * 4,25 = 15,3 грн (використали для парт)

2,4 * 3,75= 9 грн (використали для стільців)

15,3-9= 6,3 грн (використали більше на парти)

Покрокове пояснення: