для фарбування парт витратили 3,5кг фарби вартісю 90,6 грн за за 1 кг а для фарбування стільців 2,1

кг фарби вартістю 105,8 грн за 1 кг Витрати на який з видів фарби були більш і на скількі​

Ответы на вопрос

Отвечает Веркин Костя.

1) 90,6*3,5=317,10 (грн) - витратили на фарбування парт;

2) 105,8*2,1=222,18 (грн) - витратили на фарбуваня стільців;

3) 317,10-222,18=94,92 (грн) - більше витратили на фарбування парт

Відповідь: на фарбування парт витратили фарби більше на 94,92 грн, ніж на стільці