. На скільки сума чисел 18,325 i 9,86 більша за їх різницю. Скласти числовий вираз і обчислити його​


Ответы на вопрос

Отвечает Белов Юра.

Задача:

На скільки сума чисел 18,325 та 9,86 більша за їхню різницю?

Розв'язок:

1) 18,325+9,86=28,185 — сума цих чисел.

2) 18,325-9,86=8,465 — різниця цих чисел.

3)28,185-8,465=19,72

Відповідь: Сума цих чисел більша на 19,72  за їхню різницю.

Отвечает Басалаєва Ірина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

больше на 19,72.....