В треугольнике АВС угол С равен 90°, sinA=8/9. АС=2√17. Найдите АВ


Ответы на вопрос

Отвечает Сінчук Рома.

Ответ:За теоремою Піфагора ми маємо:

AB² + BC² = AC²

Адже ми знаємо, що угол С дорівнює 90 градусам.

Також ми можемо записати наступний співвідношення між sinA та протилежним катетом АВ:

sinA = AB/AC

Отже, маємо:

AB = sinA * AC = (8/9) * 2√17 = (16/9)√17

Отже, АВ дорівнює (16/9)√17.

Пошаговое объяснение: