6. Знайти множину коренів рівняння: 0,4x - ( 5,2 - 0,6x) = x - 5,2 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мустафаева Фериде.

0.4x - 5.2 + 0.6x = x - 5.2

1x - 1x + 0.4x - 0.6x = -5.2 + 5.2

-0.2x = 0

Поділимо обидві частини на -0.2:

x = 0

Отже, множина коренів рівняння складається з одного елемента:

{x = 0}.