За 2,4 кг цукерок заплатили 126,72 грн. Скільки гривень треба заплатити за 5,2 кг таких цукерок?


Ответы на вопрос

Отвечает Завальнюк Анастасія.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Спосіб 1

1) 126,72:2,4 = 52,8 кг - важить 1кг цукерок

2) 5,2 × 52,8 = 274,56грн - заплатили за 5,2кг

Спосіб 2.( через пропорцію)

2,4кг  - 126,72грн

5.2кг  -  х грн

2,4: 5.2 = 126,72: х

х= 5,2 ×126,72 : 2,4 = 274,56грн

Отвечает Клиндухов Андрей.

Ответ:

274.56

Пошаговое объяснение:

1)126.72:2.4=52.8(кг)- за 1 кг

2)52.8*5.2=274.56(кг)