Точка В є серединою відрізка АС. знайдіть координати точки С, якщо A(1;2;3) B(3;2;1)СРОЧНО!!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Азаркин Максим.

Ответ:  координати точки С дорівнюють (5; 2; -1).

Пошаговое объяснение:

Оскільки точка В є серединою відрізка АС, то координати точки В є середніми значеннями координат точок А і С. Тобто:

x_B = (x_A + x_C) / 2

y_B = (y_A + y_C) / 2

z_B = (z_A + z_C) / 2

Підставляючи відомі значення координат точок А і В, отримаємо систему рівнянь:

3 = (1 + x_C) / 2

2 = (2 + y_C) / 2

1 = (3 + z_C) / 2

Розв'язуючи цю систему рівнянь, знаходимо координати точки С:

x_C = 5, y_C = 2, z_C = -1.

Отже, координати точки С дорівнюють (5; 2; -1).