Пожалуйста...срочно 8 (x – 1,4) = 0,56 (x – 7,3) . 3,2 = 12,16 17,28 : (56 – x) = 36 16a – 7a +

0,96 = 2,22 8,6x – 6,9x + 0,49 = 1 С нормалым ответом и обьяснением, что мы как находили.

Ответы на вопрос

Отвечает Процишин Іван.

Ответ:

8(x - 1.4) = 0.56

спочатку розкриваємо дужки: 8x - 11.2 = 0.56

додаємо 11.2 до обох сторін: 8x = 11.76

ділимо на 8: x = 1.47

(x - 7.3) * 3.2 = 12.16

спочатку перемножуємо скобки: 3.2x - 23.36 = 12.16

додаємо 23.36 до обох сторін: 3.2x = 35.52

ділимо на 3.2: x = 11.1

17.28 / (56 - x) = 36

множимо обидві сторони на (56 - x): 17.28 = 36 * (56 - x)

ділимо на 36: 0.48 = 56 - x

віднімаємо 56 від обох сторін: -55.52 = -x

множимо на -1: x = 55.52

16a - 7a + 0.96 = 2.22

складаємо подібні доданки: 9a + 0.96 = 2.22

віднімаємо 0.96 від обох сторін: 9a = 1.26

ділимо на 9: a = 0.14

8.6x - 6.9x + 0.49 = 1

складаємо подібні доданки: 1.7x + 0.49 = 1

віднімаємо 0.49 від обох сторін: 1.7x = 0.51

ділимо на 1.7: x = 0.3

Пошаговое объяснение: