Площа=64 см в квадраті яка довжина сторони і периметр?


Ответы на вопрос

Отвечает Семененко Диана.

Ответ:

8см та 32 см

Пошаговое объяснение:

За формулою площі квадрата знайдемо довжину сторони:

S=a*a.

Складемо та розв*яжемо рівняння:

64=a*a; 64=a²; a=8.

Тепер за формулою знайдемо периметр квадрата:

P=4*a.

Маємо: P=4*8. P=32(см).

Відповідь: Сторона - 8 см, Периметр -

32см.