до магазину завезли фрукти й продали їх за 3 дні. Першого дня 2/5 остачі, а третього дня решту

решту 168 кг. Скільки всього кілограмів фруктів завезли до магазину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гиззатуллина Дина.

Загальна кількість фруктів, яку завезли до магазину, дорівнює 840 кг.

Розв'язок:

Нехай х - загальна кількість фруктів, яку завезли до магазину.

За перший день було продано 2/5 від загальної кількості фруктів, тому залишилось 3/5 від x.

За другий день не було продажів, тому залишилось також 3/5 від x.

За третій день було продано решту фруктів, тобто 2/5 від x, що дорівнює 168 кг.

Тоді отримуємо рівняння:

2/5*x = 168

x = 420

x + 3/5x + 3/5x = 420 + 252 + 252 = 840 кг.