Першого дня до магазину завезли на 35 кг фруктів більше, ніж другого. Третього дня у 2 рази менше,

ніж першого. Скільки фруктів завозили до магазину кожного дня, якщо було завезено всього фруктів 120 кг. Розв'яжіть в зошиті

Ответы на вопрос

Отвечает Соломахина Оля.

Ответ:

1 день х+35

2 день х

3 день (х+35) /2

x + 35 + x +  \frac{x + 35}{2}  = 120 \\ 4x + 70 + x + 35 = 240 \\ 5x = 135 \\ x = 27

1 день 62 кг

2 день 27 кг

3 день 31 кг