Собівартість ювелірного виробу становить 5000 грн., а прибуток підприємства-виробника – 35 % від

собівартості. Ювелірний виріб надходить у роздрібну мережу без посередника. Торгова націнка 12 % від відпускної ціни. Визначити роздрібну ціну ювелірного виробу, а також питому вагу кожного елементу в роздрібній ціні.​

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлева Милана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5000 грн/100*38=1750 грн-  35 проц. прибуток підприємства- виробника

5000+1750=6750 грн.-  надходить у роздрібну мережу

6750/100*12=810 грн.-12 проц. торгова націнка

6750+810=7560 грн.-роздрібна ціна

Отвечает Хмельницкий Саша.

Ответ:14 процент

Пошаговое объяснение: