Очень срочно помогите Собівартість ювелірного виробу становить 1200 грн., а прибуток

підприємства-виробника – 40%від собівартості виробу. Ювелірний виріб надходить у роздрібну мережу без посередника. Торгованацінка – 14% від відпускної ціни. Визначити роздрібну ціну виробу, а також питому вагу кожногоелемента в роздрібній ціні.​

Ответы на вопрос

Отвечает Федорцов Матвей.

Пошаговое объяснение:

Потрібно знати українське законодавство. Чи є ювелірна продукція підакцизним товаром? За якою ставкою ПДВ оподатковується?

Якщо РФ, то не обкладається акцизом, ставка ПДВ 18 %. Торгова націнка обчислюється стосовно відпускної ціни виробника без ПДВ

Вона = 1200 +1200 * 0,4 = 1680

ПДВ = 1680 * 0,18 = 302,4

Торгова націнка = 1680 * 0,14 = 235,2

Роздрібна ціна = 1680 +302,4 +235,5 = ---

Частка с/с=с/с*100%/Роздрібна ціна

Частка прибутку = Прибуток * 100% / Роздрібна ціна І так далі