Обчислити об'єм кулі, в якої на відстані 3 см від центру проведений переріз, радіусом 4 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Завьялов Даниил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:Переріз кулі на відстані 3 см від центру є колом радіусом 4 см, оскільки це діаметр кулі. Тому радіус кулі дорівнює 3 + 4 = 7 см.

Об'єм кулі можна обчислити за формулою:

V = (4/3)πr³

де r - радіус кулі.

Підставляючи в формулу r = 7, отримаємо:

V = (4/3)π(7³) ≈ 1436,76 куб. см

Отже, об'єм кулі близько 1436,76 куб. см.