-3x-12=24-7x сделатйе пж


Ответы на вопрос

Отвечает Гарбузов Роман.

Ответ:

Для розв'язання даного рівняння потрібно знайти значення x, яке відповідає умові рівності.

Почнемо зі спрощення рівняння, виконавши операції додавання/віднімання, щоб зібрати всі члени з x на одному боці рівняння:

-3x - 12 = 24 - 7x

Додамо 7x до обох боків рівняння, щоб відокремити x:

-3x + 7x - 12 = 24 - 7x + 7x

4x - 12 = 24

Далі, додамо 12 до обох боків рівняння, щоб відокремити термін з x:

4x - 12 + 12 = 24 + 12

4x = 36

На останньому кроці, поділимо обидві частини рівняння на 4, щоб визначити значення x:

4x/4 = 36/4

x = 9

Отже, розв'язок рівняння - x = 9.

Пошаговое объяснение: