Знайдіть номер члена арифмитичної прогресії 6,14,22..,який дорівнює 198 СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Корепанова Полина.

Ответ:

d = a2 - a1 \\ d = 14 - 6 = 8 \\  \:  \:  \:an = a1 + d(n - 1) \\ n = ( \frac{198 - 6}{8} ) + 1 = 24 + 1 = 25

ну вроді так

Пошаговое объяснение:

після того як ми знайшли різницю d

"an=" і тд. "n" писати з маленькою в куточку,

сподіваюсь допомогла)