Знайдіть корінь рівняння: 6x+12=5x+3 9 -9 15 -15


Ответы на вопрос

Отвечает Смирный Арсений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Янбаев Динислам.

Відповідь:

-9

Покрокове пояснення:

Рівняння: 6x + 12 = 5x + 3

Починаємо зі скорочення обох боків на 5x:

6x - 5x + 12 = 5x - 5x + 3

Отримуємо:

x + 12 = 3

Потім віднімаємо 12 з обох боків:

x = -9