2)Якій кількості речовини відповідає етанова кислота масою 6,4 СРОЧНААА ПЖЖ


Ответы на вопрос

Отвечает Авдонин Ваня.

Ответ:

Объяснение:

М(CH₃COOH) = 12 * 2 + 1 * 4 + 16 * 2 = 60 г/моль

n(CH₃COOH) = m(CH₃COOH)/М(CH₃COOH) = 6,4/60 = 0,106 моль