Срочно! помогите математика самостійна робота ! Розв’яжіть задачі 1. На вантажну машину

навантажили у 5 разів більше вантажу, ніж на причеп. Скільки кілограмів навантажили на причеп, якщо на ньому було на 148кг. менше , ніж на машині? 2. Син у 4 рази молодший за батька. Скільки років батькові, якщо він старший за сина на 27 років? 3. За 3 ручки і 5 олівців заплатили 6 грн.85 коп. Скільки коштує одна ручка і скільки один олівець, якщо олівець дешевший від ручки на 55 коп.?

Ответы на вопрос

Отвечает Латышева Тамара.

Пошаговое объяснение:

1

Погрузили на прицеп = х кг груза

Погрузили на грузовик = 5х кг груза

Разница = 148 кг

5х - х = 148

4х = 148

х = 148 : 4

х = 37

Погрузили на прицеп = (х) = 37 кг

2

Возраст сына = х лет

Возраст отца = 4х лет

Разница = 27 лет

4х - х = 27

3х = 27

х = 27 : 3

х = 9

Возраст отца = (4х) = 4 * 9 = 36 лет

3

55 коп = 0,55 грн

6 грн 85 коп = 6,85 грн

Стоимость карандаша = х грн

Стоимость ручки = х + 0,55 грн

3(х + 0,55) + 5 * х = 6,85

3х + 1,65 + 5х = 6,85

3х + 5х = 6,85 - 1,65

8х = 5,2

х = 5,2 : 8

х = 0,65

Стоимость карандаша = (х) = 0,65 грн или 65 коп

Стоимость ручки = (х + 0,55) = 0,65 + 0,55 = 1,2 грн или 1 грн 20 коп