На вантажну машину Навантажили у 5 разів більше вантажу ніж на причеп.Скільки кілограмів

навантажили на причеп,якщо на ньому на 148кг менше,ніж на машині?

Ответы на вопрос

Отвечает Шубина Дарья.

Ответ:

1) 5×148=740(кг)

~

2)740-148=592(кг)

~

Вiдповiдь: 592кг