На вантажну машину навантажили у 5 разів більше вантажу, ніж на причеп. Скільки кілограмів

навантажили на причеп, якщо на ньому було на 148 кг менше, ніж на машині? Виберіть одну відповідь: 36,5 кг 29,6 кг 37 кг 74 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Хасанов Азамат.

Відповідь:

37 кг

Пошагове пояснення:

Допустемо що Х кг загрузили до прицепу, тоді:

5х кг - загрузили на грузовик

5х = х + 148

5х - х = 148

4х = 148

х = 148 ÷ 4

х = 37 кг - загрузили на прицеп

Перевірка:

37 × 5 = 185 кг

37 + 148 = 185 кг

185 = 185