даю 5 баллов.Розв'яжіть як рівняння.На вантажну машину навантажили у 5 разів більше вантажу ,ніж на

причеп.Скільки кг навантажили на причеп ,якщо на ньому було на 148 кг менше,ніж на машині​

Ответы на вопрос

Отвечает Хомяков Илья.

Ответ:

37

Пошаговое объяснение:

x - количество груза, погруженного на прицеп, кг.

5x=x+148

4x=148

x=148/4=37 кг