Розв'яжіть задачі 1. За ручку й олівець заплатили 8 грн.Скільки коштує ручка й скільки

олівець,якщо ручка дорожча від олівця на 1,2 грн? 2) Син на 25 років молодший від батька.Скільки років синові,якщо разом вік батька й сина становить 37 років ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мацько Софья.

Ответ:

задача 1

1) 8-1,2=6,8

2)6,8/2=3,4олівець

3)8-3,4=4,6ручка

задача 2

батькові -31

синові - 6