Зошит коштує b грн, ручка втричі дорожча за зошит, а книга вдвічі дорожча за ручку. Скільки разом

коштують зошит, ручка і книга, якщо b = 12 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Аксеневич Влада.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

12+(12*2)+((12*2)*2)=12+24+(24*2)=12+24+48=84грн

відповідь: 84грн