Автотуристи за перший день проїхали 32% усього наміченого шляху,за другий день 42%,за третій решту

156 км.Скільки кілометрів проїхали автотуристи за три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Кладова Ангелина.

Ответ:

Необхідно знайти загальну відстань, яку мали проїхати автотуристи.

За перший день автотуристи проїхали 32% від загальної відстані.

Значить, загальна відстань дорівнює:

100% = x

32% = (32/100)x

x = (100/32)·(32/100)x = 1·x = x км

За другий день автотуристи проїхали 42% від загальної відстані.

Значить, загальна відстань дорівнює:

100% = x

42% = (42/100)x

x = (100/42)·(42/100)x = 1·x = x км

За третій день автотуристи проїхали решту відстані - 156 км.

Значить, загальна відстань дорівнює:

x = 156 + (32/100)x + (42/100)x

Розв'язуємо рівняння:

x - (32/100)x - (42/100)x = 156

(26/100)x = 156

x = (100/26)·156 ≈ 600 км

Отже, автотуристи проїхали за три дні близько 600 км.