№4* Автотуристи проїхали 520 км за 4 дні. Першого дня вони про їхали 3/13 другого - 7/26 усього

шляху, а третього -Ha 40 км менше, ніж четвертого. Скільки кілометрів проїхали автотуристи за четвертий день?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бодякина Светлана.

Ответ:

1)520:13*3=120(км)-1 день.2)520:26*7=140(км)-2 день.3)120+140=260(км)-за 1 и 2 день.4)520-260=260(км)-за 3 и 4 день.5)260-40=220(км) 6)220:2=110(км)-проехали за 3 день.7)110+40=150(км) Ответ:150 км проехали автомобилисты за 4 день.

Пошаговое объяснение: