Площа вітальні у 1,4 рази більша за площу спальні. Знайдіть площу кожної з цих кімнат, якщо їх

загальна площа становить 29,52 кв. м. ДАЮ 50 БАЛОВ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Беркле Николай.

Нехай площа спальні - х

тоді площа вітальні - 1,4х

звідси рівняння:

х + 1,4х = 29,52

2,4х = 29,52

х = 29,52/2,4

х = 12,3

12,3 - площа спальні;

12,3 * 1,4 = 17,22 - площа вітальні.

Отвечает Боровикова Кристина.

Пошаговое объяснение:

Площадь спальни = х м²

Площадь гостиной = 1,4х м²

Общая площадь = 29,52 м²

х + 1,4х = 29,52

2,4х = 29,52

х = 29,52 : 2,4

х = 12,3

Площадь спальни = (х) = 12,3 м²

Площадь гостиной = (1,4х) = 1,4 * 12,3 = 17,22 м²