Площа вітальні в 2 рази більша за площу кухні. Знайти площу кухні, якщо вона на 10 м2 менша від

площі вітальні. Яке з наведених рівнянь відповідає умові задачі, якщочерез x позначено площу кухні? *х-2+x=10х+2+x=10х:2+x=102x-x=10​

Ответы на вопрос

Отвечает Осипова Ксюша.

Ответ:

2x-x = 10

Пошаговое объяснение:

Площадь кухни = x

Площадь витальни = 2x = x+10 -> x = 10

Правильное уравнение = 2x-x = 10

Отвечает Коновалов Дмитрий.

Ответ:

2x-x = 10

Пошаговое объяснение:

Площадь кухни = x

Площадь витальни = 2x = x+10 -> x = 10

Правильное уравнение = 2x-x = 10