Каструля має форму циліндра, твірна якого 45 см, а діаметр основи 50 см. Чи можна приготувати в цій

каструлі 350 порцій кип'яченого молока, якщо при нагріванні об'єм молока збільшується в 1,1 разів

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Александр.

Ответ:88,3дм³<96,25дм³. Ні,в цій каструлі не вийде приготувати 350 порцій кип'яченого молока,так як об'єм каструлі є меншим,ніж об'єм всіх порцій.

Пшаговое объяснение:так як каструля має форму циліндра,то її об'єм можна розрахувати за формулою:V=πr²h,(π≈3,14). Для зручності переведемо в дециметри значення висоти:45см=4.5дм. Радіусу:r=d/2. r=25см=2.5дм. V=3,14*6,25*4,5. V≈88,3дм³. Розраховуємо об'єм молока після нагрівання: 250мл= 0,25дм³. V=0,25* 1,1, V= 0,275дм³. Тепер знайдемо об'єм всіх 350 порцій кип'яченого молока:V=350*0,275, V=96,25дм³.

Скажіть,будь ласка,чи я помилився чи ні,бо я не профі в цьому ділі.