9. Периметр пола спортивного зала 100 м. Найдите объем зала, если его длина в 4 раза больше ширины,

а высота равна 4 м 2 дм. СРОЧНО!!!​ Дам 20 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Алиса.

Пошаговое объяснение:

2 * (довжина + ширина) = 100

2 * (4х + х) = 100

2 * 5х = 100

10х = 100

х = 10

Тепер ми знаємо, що ширина зала дорівнює 10 метрам.

Об'єм зала можна обчислити за формулою:

Об'єм = Довжина * Ширина * Висота

Об'єм = 4х * х * 4.2

Об'єм = 4 * 10 * 10 * 4.2

Об'єм = 1680 кубічних метрів

Отже, об'єм зала становить 1680 кубічних метрів.