Нікеліновий дріт довжиною 4 м і площею поперечного перерізу 0,4 мм² приєднаний до кола акумулятора.

Сила струму в колі 0,3 А. Визначте напругу на полюсах акумулятора. Питомий опір нікелiну р - 0,42 Ом • мм²/м. I​

Ответы на вопрос

Отвечает Сиваков Егор.

Ответ:

:)

Пошаговое объяснение:

Опір дроту можна обчислити за формулою R = p * L / S, де p - питомий опір матеріалу, L - довжина дроту, S - площа поперечного перерізу. В даному випадку R = 0.42 Ом * мм²/м * 4 м / 0.4 мм² = 4.2 Ом.

Закон Ома для ділянки кола говорить, що напруга на полюсах акумулятора дорівнює добутку сили струму та опору: U = I * R. В даному випадку U = 0.3 А * 4.2 Ом = 1.26 В.

Отже, напруга на полюсах акумулятора складає 1.26 В.