(х-4) (х+5)=0 СРОЧНО!!!!! 45 балов даю!​


Ответы на вопрос

Отвечает Березин Виталий.

Відповідь:

Розв'яжемо рівняння (х-4)(х+5)=0 за допомогою розкладання на множники:

(х-4)(х+5) = 0

Перший множник (х-4) дорівнює нулю, якщо х = 4.

Другий множник (х+5) дорівнює нулю, якщо х = -5.

Тому, розв'язки рівняння (х-4)(х+5)=0 є х = 4 та х = -5.

Покрокове пояснення:

Отвечает Жуков Кирилл.

Ответ:X1=-5, X2,=4

Пошаговое объяснение:

x-4=0; x+5=0;

x=4. x=-5.