Знайди 14/13 від 26 срочно!!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Суязов Саша.

Відповідь:

28.

Покрокове пояснення:

(14/13) * 26 = (14 * 26) / 13.

Обчислимо чисельник:

14 * 26 = 364.

Підставимо значення чисельника виразу:

(14/13) * 26 = 364 / 13.

Тепер можемо обчислити ділення:

364 / 13 ≈ 28.

Отже, вираз 14/13 від 26 дорівнює приблизно 28.