У двох мішках було 82,3 кг яблук, причому в одному мішку було на 7,9 кг яблук більше, ніж у

другому. Скільки кілограмів яблук було в кож- ному мішку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Демидова Наталья.

Ответ:

1)x + (x + 7.9) = 82.3

2x + 7.9 = 82.3

2х=82.3-7.9

2x = 74.4

2х=74.4:2

x = 37.2(кг)-було у меньшому мішку

2)37.2+7.9=45,1(кг)-було у більшому мішку

Відповідь :у меншому мішку було 37.2 кг яблук, а в більшому мішку - 45.1 кг яблук.

Пошаговое объяснение:

Нехай х - кількість кілограмів яблук у меншому мішку, тоді у більшому мішку буде (x + 7.9) кг яблук. За умовою задачі, сума ваги яблук у двох мішках дорівнює 82.3 кг, тому:

x + (x + 7.9) = 82.3