18/85+6целых 5/63-7/18​


Ответы на вопрос

Отвечает Сафонова Елизавета.

18/85 + 6 цілих 5/63 - 7/18

Спочатку перетворимо змішаний дріб 6 цілих 5/63 на неправильний дріб:

6 цілих 5/63 = (6 * 63 + 5) / 63 = 383/63

Знайдемо загальний знаменник для всіх трьох дробів, який дорівнює 63 * 18 = 1134:

18/85 + 383/63 - 7/18 = (18 * 1134)/(85 * 1134) + (383 * 18)/(63 * 18) - (7 * 63)/(18 * 63)

Спростимо далі:

= 20412/96210 + 6894/1134 - 441/1134

Тепер об'єднаємо дроби, знайшовши загальний знаменник:

= (20412 + 6894 - 441) / 96210

= 27024/96210

= 15/53