В 2 вогогона погрузили 104 т вугілля.В другому було в 1 1/6рази більше ніж у першому . Скільки

вугілля погрузили в другий вогон. помогите решить

Ответы на вопрос

Отвечает Чепель Роман.

Ответ:

36+45=81 вот держи ответ


Отвечает Цветкова Александра.

Ответ:

56 тонн

Пошаговое объяснение:

Перший вагон x т вугілля

Другий вагон 1 1/6*x

Разом 104 т

\displaystyle\\\[\begin{gathered}  x + 1\frac{1}{6}x = 104 \hfill \\  2\frac{1}{6}x = 104 \hfill \\  x = 104:2\frac{1}{6} = 104:\frac{{13}}{6} = 104 \cdot \frac{6}{{13}} = \frac{{624}}{{13}} = 48 \hfill \\ \end{gathered} \]

У першому вагоні було 48 тонн

У другому вагоні було

104 – 48 = 56 тонн