Чому дорівнює напруга на кінцях провідника, якщо при проходженні по ньому електричного струму 5 А

протягом 10 хвилин, виділяється 300 кДж теплоти?

Ответы на вопрос

Отвечает Бритвина Арина.

Ответ:

Дано                                                  U=q/(I*t)  U= 300000/(5*600)=100

I=5A                                                    В: U=100

t=10хв=600с.

q=300кДж

U=?

Объяснение:

100 вроде